Liczba osób

Aktualna liczba gości indywidualnych na obiekcie

 
 

Newsletter

Masz możliwość otrzymywania od nas informacji o promocjach i najbliższych wydarzeniach.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne Spółka z o.o., ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – dyrektor@basen.koscierzyna.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne
  8. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Spółka z o.o.,ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna.
 
 

Wyniki badań wody

Dbając o bezpieczeństwo klientów i czystość wody. Cyklicznie wykonujemy badania wody.

 
 

Wirtualna Wycieczka

 
 

Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swojej opinii na temat jakości usług w AQUA Centrum.

 
 
 
 
 
 

Współpraca Współpraca
 
A A A

Kościerskie WOPR

Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Organizacja działająca od ponad 45 lat, formę prawną jako stowarzyszenie uzyskała w roku 2008. Kościerskie WOPR zrzesza ratowników działających na terenie Powiatu Kościerskiego.

www.koscierskiewopr.pl

W ramach Kościerskiego WOPR organizowane są kursy Młodszego Ratownika i Ratownika WOPR, Sternika i Starszego Sternika Motorowodnego oraz kursy płetwonurka. Przeprowadzane są także prelekcje w szkołach na temat bezpieczeństwa w wodzie oraz pokazy i szkolenia pierwszej pomocy. Co roku organizowana jest przez członków Kościerskie WOPR nauka pływania dla dzieci i młodzieży.

Kościerskie WOPR zabezpiecza imprezy, jakie odbywają się na wodzie (regaty żeglarskie, spływy kajakowe, imprezy pływackie), podczas których również członkowie Kościerskiego WOPR przeprowadzają pokazy ratownictwa wodnego.

Kościerskie WOPR prowadzi również wspólne patrole z policją na wodzie, a także wspólne działania z organizacjami zajmującymi się ekologią i czystością wód.

Członkowie Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego to ludzie pełni poświęcenia i zaangażowania dla ratowania ludzkiego życia, to ludzie niosący pomoc tym wszystkim, którzy tego najbardziej potrzebują, to ludzie ofiarni, którzy nie liczą własnego czasu, aby nauczyć i pomóc innym, to wreszcie pasjonaci pracujący całkowicie społecznie, dla których jedyną zapłatą pozostaje szczęście uratowanego istnienia ludzkiego, uśmiech dziecka, które nauczyło się pływać pod okiem instruktora i zrozumienie, na jakie liczą ze strony społeczeństwa.

 
 
 
 

projekt i realizacja: