Liczba osób

Aktualna liczba gości indywidualnych na obiekcie

 
 

Newsletter

Masz możliwość otrzymywania od nas informacji o promocjach i najbliższych wydarzeniach.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne Spółka z o.o., ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna,
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – dyrektor@basen.koscierzyna.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne
 8. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Spółka z o.o.,ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna.
 
 

Wyniki badań wody

Dbając o bezpieczeństwo klientów i czystość wody. Cyklicznie wykonujemy badania wody.

 
 

Wirtualna Wycieczka

 
 

Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swojej opinii na temat jakości usług w AQUA Centrum.

 
 
 
 
 
 

Współpraca Współpraca
 
A A A

FABRYKA SIŁY

FABRYKA SIŁY

 
KOSZAŁKOWO

KOSZAŁKOWO

 
Maximus Broker Sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 164, 87-100 Toruń tel. 56 669-05-39; 722-390-126

Maximus Broker Sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 164, 87-100 Toruń tel. 56 669-05-39; 722-390-126

 
Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN

Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN

 
CN TICADA

CN TICADA

W ofercie CN TICADA znajdziecie bogatą ofertę kursów i szkoleń specjalistycznych. Skierowana jest zarówno do osób, które rozpoczynają nurkową przygodę, jak i do tych, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje w tym zakresie. Jeśli nie jesteś zdecydowany, czy jest to sport dla Ciebie, proponujemy jednorazową lekcję wprowadzającą czyli INTRO DIVING. Zachęcamy także do nurkowań rodzinnych. Dzieci doskonale się bawią podczas kursów takich jak BUBLEMAKER, SEAL TEAM czy JOWD. Wszystkie szkolenia odbywają się według miedzynarodowych standardów PADI. Nasza firma prowadzi również  wypożyczalnię, serwis i sklep ze sprzętem nurkowym.

Więcej informacji na: www.ticada.pl

 
Leśny Dwór

Leśny Dwór

Od końca XVI do połowy XVIII wieku Sulęczyno należało do rodu Heidensteinów. Z tamtych czasów pochodzi najstarszy zabytek Sulęczyna - kompleks dworski wraz z otaczającym go, również zabytkowym parkiem, w którym swoją siedzibę ma Hotel - Restauracja LEŚNY DWÓR. Jest to idealne miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe czy imprezę okolicznościową.

www.lesnydwor.pl

 
Trzepowo Ośrodek Narciarski

Trzepowo Ośrodek Narciarski

http://www.nartykaszuby.pl/

 
Pieknekaszuby.pl

Pieknekaszuby.pl

Największy tematyczny portal internetowy ukazujący Kaszuby

www.pieknekaszuby.pl

 
Kościerskie WOPR

Kościerskie WOPR

Kościerskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Organizacja działająca od ponad 45 lat, formę prawną jako stowarzyszenie uzyskała w roku 2008. Kościerskie WOPR zrzesza ratowników działających na terenie Powiatu Kościerskiego.

www.koscierskiewopr.pl

 
 
Bank Pekao SA

Bank Pekao SA

Aqua Centrum jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolna kartą płatniczą Banku lub przelewem z Pekao24 udziela 7% rabatu. (warunki szczegółowe, jeżeli takie są z umowy: wykluczenia rabatu itp.) Więcej informacji na stronie www.rabatypekao.pl

 
Polski Związek Płetwonurkowania

Polski Związek Płetwonurkowania

Polski Związek Płetwonurkowania swoją działalnością obejmuje z mocy ustawy cały polski sport związany z nurkowaniem. Jego głównym zadaniem jest przygotowanie Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata i Europy. Ponadto Związek działa w zakresie rekreacji - szkolenia adeptów klasycznego płetwonurkowania.

www.pzp-n.pl

 
Derwi

Derwi

Firma DERWI zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem serwisów internetowych. Pomaga firmom w skutecznym zaistnieniu w "Świecie Internetu". Wszystkie rozwiązania dopasowuje indywidualnie do potrzeb klienta.

www.derwi.pl

 
 
Hotel Spa BAZUNY

Hotel Spa BAZUNY

Bazuny Hotel*** & SPA to miejsce stworzone dla wymagających klientów. Koncentracja na potrzebach Gościa i indywidualne podejście do ich potrzeb są cechami, które wyróżniają nasz obiekt wśród szerokiej oferty hoteli w Polsce. 

www.hotelbazuny.pl/

 
 
Embedos

Embedos

Polski producent oprogramowania oraz zintegrowanych urządzeń sieciowych Ethernus, przeznaczonych do pracy w sieciach komputerowych firm i instytucji publicznych.

www.embedos.pl

 
 
ARS PAULI - pracownia architektury wnętrz i wzornictwa

ARS PAULI - pracownia architektury wnętrz i wzornictwa

 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ
 • WZORNICTWO
 • GRAFIKA
 • FOTOGRAFIA

www.arspauli.pl

 
 
 
 

projekt i realizacja: