Liczba osób

Aktualna liczba gości indywidualnych na obiekcie

 
 

Newsletter

Masz możliwość otrzymywania od nas informacji o promocjach i najbliższych wydarzeniach.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne Spółka z o.o., ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – dyrektor@basen.koscierzyna.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne
  8. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Spółka z o.o.,ul. Hallera 2, 83-400 Kościerzyna.
 
 

Wyniki badań wody

Dbając o bezpieczeństwo klientów i czystość wody. Cyklicznie wykonujemy badania wody.

 
 

Wirtualna Wycieczka

 
 

Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swojej opinii na temat jakości usług w AQUA Centrum.

 
 
 
 
 
 

Oferta Oferta
 
A A A

Pływalnia

Pływalnia

Pływalnia to idealne miejsce do rekreacji i zabaw dla całej rodziny.

Na terenie pływalni znajduje się: basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla małych dzieci, bar „mokrej stopy” oraz atrakcje wodne - zjeżdżalnia rurowa i rodzinna.

 
 

Nauka Pływania

 
 

Salka Easy Line

 
 

Basen do nurkowania

Basen do nurkowania

Specjalistyczny zbiornik wodny o głębokości 4,1 m.

Basen ten jest doskonałym miejscem do nauki i doskonalenia umiejętności nurkowych. O Państwa bezpieczeństwo dba profesjonalna kadra z Polskiego Związku Płetwonurkowania oraz Kościerskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 
 

Strefa saun

Strefa saun

AQUA Centrum posiada 2 sauny suche i 2 sauny parowe.

Sauna i jej dobroczynne działanie znane było już w starożytności. Pobyt w saunie działa odprężająco na organizm człowieka i skutecznie oczyszcza go odtruwając z toksyn.

 
 

Odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna

Nasza Odnowa Biologiczna ma wiele do zaoferowania.

Posiadamy 7 gabinetów które są w pełni profesjonalnie przygotowane do wykonywania rozmaitych zabiegów na ciało. Oferujemy m.in. hydromasaż, bicze szkockie, kąpiele, rollmasaż, masaż klasyczny i znacznie więcej.

 
 

Strefa fitness i siłownia

Strefa fitness i siłownia

AQUA Centrum posiada 2 sale do ćwiczeń oraz doskonały sprzęt.

Strefa fitness umożliwia kompleksowy trening całego ciała. Pierwsza sala 'cardio' jest przeznaczona do ćwiczeń aerobowych. Druga sala, zwana siłownią, umożliwia kształtowanie ciała poprzez ćwiczenia fizyczne.

 
 

Zajęcia w wodzie

Zajęcia w wodzie

W AQUA Centrum prowadzone są kursy nauki i doskonalenia pływania.

Oferta obejmuje profesjonalne zajęcia organizowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do dyspozycji kursantów jest profesjonalna kadra instruktorów pływania. Dostępne są również atrakcyjne rabaty.

 
 

Boisko do siatkówki

 Boisko do siatkówki

Gorąco zachęcamy do aktywnego wypoczynku!

Na terenie AQUA Centrum znajduje się profesjonalne boisko do siatkówki. Dzięki temu obiektowi można aktywnie spędzać czas. Organizujemy turnieje plażowej piłki siatkowej, które dostarczają wielu emocji i zabawy.

 
 
 
 

projekt i realizacja: