Liczba osób

Aktualna liczba gości indywidualnych na obiekcie

55
 
 

Newsletter

Masz możliwość otrzymywania od nas informacji o promocjach i najbliższych wydarzeniach.

 
 
 

Wyniki badań wody

Dbając o bezpieczeństwo klientów i czystość wody. Cyklicznie wykonujemy badania wody.

 
 

Wirtualna Wycieczka

 
 

Napisz do nas

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swojej opinii na temat jakości usług w AQUA Centrum.

 
 
 
 
 
 

O nas O nas
 
A A A

AQUA Centrum to najnowocześniejszy Kompleks Sportowo – Rekreacyjny na Kaszubach. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Posiadamy również dwie zjeżdżalnie, małą dwutorową i dużą o długości 60 metrów, które z pewnością zapewnią Państwu niezapomnianą zabawę i wiele radości.

Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy Państwa także do korzystania z naszej siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe, które umożliwiają kompleksowy trening całego ciała.

Pełen relaks umożliwią Państwu - łaźnia parowa i sauna sucha. Ponadto, zapraszamy także do korzystania z szerokiej gamy zabiegów: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne, hydroterapia czy fizykoterapia w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

W części suchej AQUA Centrum mieści się AC bar & cafe, który oferuje szeroki wybór smacznych i zdrowych dań, jak również organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo zrelaksowani i pełni energii do życia.

 Galeria zdjęć

 Pliki

 
 

projekt i realizacja: